Tohle není kniha #3

Tralala, famfáry prosím, chýlíme se ke konci! Máme tu třetí čtvrtinu mého zpracování Tohle není kniha a já nemůžu uvěřit, že se už ji brzy budu mít celou hotovou (a jak obří a barevná ta knížka najednou je :D). Je vidět, že tempo pomalu zrychluji, ovšem nemyslím si, že na úkor kvality. Jen prostě když se necítím dobře nebo potřebuji přijít na jiné myšlenky, tak sáhnu po časopisek, vodovkách, pastelkách, nůžkách, lepidlu... a prostě tomu všemu, co mám ve svém tvořivém šuplíku, a na chvilku zapomenu na svět kolem sebe. Tento díl možná bude o trošku více povídavý než ten předchozí, nějak mám pocit, že toho potřebuji ohledně úkolů strašně moc sdělit. :D Tralala, tak pojďme na to!Úkol ještě z předchozí čtvrtiny.
Z návštěvy parku s milým. Úkolem bylo vyfotit několik věcí, něco někde nechat, procházet se, užívat si přírody. ♥ A ten den bylo opravdu krásně a my měli bubble tea a sentimentální náladu.

Z pravé stránky se vystřihlo okno a dívalo se na svět kolem - já na naši zahradu.


Tajná mise, vyfotit se na veřejném místě!Experiment, který se povedl a nepovedl zároveň. :D

Fotka "jak si čtu na veřejném místě".
Ta ozubená kolečka mě málem zničila! :D


Pracovní nepořádek, klasika.

Praktická ukázka toho, co dělám s úkolem, který se mi nějakým způsobem nelíbí a nechce se mi plnit - nalepím přes něj antistresové omalovánky a předstírám, že tam vůbec nebyl, pssst! :D


Velká krása! Lístečky z vystoupení Tame Impala na Colours 2016 a setlist z pražského koncertu Cage The Elephant. ♥

Za úkol bylo nashromáždit pro každý smysl jednu věc - takže cukr, voňavé lístky z parfumerie, peříčko, třpytky a srdíčková rolnička, která zároveň slouží jako záložka, ňach!


Tak a tím jsem se dostala na úplný konec. Slíbila jsem si Tohle není kniha dokončit do začátku letního semestru, což je někdy v půlce února. To bych mohla zvládnout, ne? Každopádně, doporučuji A třpytky a barvičky a spousta šíleností, všechno (nebo alespoň většina) vytvořeno za střízlivého stavu, takže prohlašuji, že nebyly požity žádné nelegální látky a nebylo nikomu ublíženo, tak. To by mohlo stačit. Už plácám z cesty. Mějte se famfárově!

Žádné komentáře:

Okomentovat