8. srpna 2018

Norsko (2018)

Norsko, ach Norsko!
Někdy během zimního zkouškového jsme s mamkou začaly přemýšlet nad tím, kam pojedeme na naši klasickou letní holčičí dovolenou. Přemýšlely jsme nad mořem, vždyť jsme u něj tak dlouho nebyly... No, ale nakonec se to trochu zvrtlo a my skončily na dalekém severu. :D A bylo to neskutečné. Už jen jak si takhle prohlížím fotky, tak pořád ještě nechápu, že jsem tam opravdu byla. Že jsem to všechno opravdu viděla. Že něco takového opravdu existuje a já měla šanci to všechno obdivovat. ♥ Notnou dávku fotek jsem vybrala a rozhodla je sdílet i s vámi. Ty fotky, které se zdají užší než ostatní... tak takové opravdu jsou, focené telefonem, protože digitál tak nějak nezvládal vlhko a občas strašně nečekaně umřela baterka. Ale kromě tohoto jsem ještě fotila na analog a taky psala cestovní deník, to budu sdílet třeba zase někdy příště. ♥
(Jo a komentáře k fotkám? Ehm, asi je moc psát nebudu, tak předem pardon. :D)

Ehm, prosím prosím, v tomto autobusu jsme celou dovolenou cestovali. Ha ha ha. :DSeverská architektura, ach! ♥


Pozor, trol!Tak a tyhle zatáčky a serpentiny vyjíždět tím obrovským červeným autobusem? No jo, zvládli jsme to. :D
Nojo, pršelo, no joooo.
A ty mráčky? Awwwwwwww! ♥


Ledovec? Ledovec! A opravdu je takhle modrý!Oslo, vlny, moře, plachetnice, mušle, přirozené prostředí! ♥


Radnice v Oslu, no jo, jako bych viděla náš olomoucký orloj. :D


A další vzpomínky a fotky a zážitky zase příště, jo? ♥

4 komentáře:

 1. Ach Norsko ♥ Doufám, že jednou taky spatřím jeho vlny a mraky! Moc krásný fotky, který mě ochladily a přidaly trochu naděje do srdíčka.

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, nádhera :) máš fajn, že s mamkou můžeš jet na takový výlety, já bych tu svoji asi nevytáhla. Ale chystám se do Švédska na konci měsíce, tak snad budu ze Skandinávie taky takhle nadšená :)
  Sarushef blog

  OdpovědětVymazat
 3. Fotky už jsem některé viděla na instagramu a úplně jsem se nad nimi rozplývala. Norsko, Norsko, to bych strašně ráda viděla taky! ♥ Mám jednoho spolužáka a on jezdí každé léto se svým dědou někam... Do Norska, Itálie, loni byl na Islandu a letos ani nevím, kde je, ale vždycky, když přijede, hrozně krásně o tom vypráví... a je to fakt hrozný a krásný zároveň. :D

  Měj se pěkně! ^^

  OdpovědětVymazat
 4. Norsko je jednou z mých vysněných destinací, vzhledem k tomu, že se už dva roky učím norsky. Tak snad se mi jednou povede se tam dostat. :D (Učit se cizí jazyky jen tak je asi divný, ale nemůžu si pomoct.)
  Líbí se mi tvoje srdíčkové brýle, momentálně bych je taky ocenila.

  OdpovědětVymazat